کایمریک آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش

کایمریک: آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش پژوهش سرا استعدادهای دانش آموزان حوزه‌های فناوری‌های نوین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنگامی که شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با منصوریان 6 بر یک به العین باخت ولی با شفر، تا آستانه برد این تیم رفت و در نهایت با ناداوری مساوی کرد. شفر نشان داد فوتبال پیچیده

هنگامی که شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد

هنگامی که شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد

عبارات مهم : العین

منصوریان در استقلال باخت چون عادت داشت مدام دست به کارهای غیرمعمول بزند.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با منصوریان 6 بر یک به العین باخت ولی با شفر، تا آستانه برد این تیم رفت و در نهایت با ناداوری مساوی کرد. شفر نشان داد فوتبال پیچیده نیست و می تواند فشار را از روی بازیکنانش بردارد تا به عالی ترین شکل ممکن بازی کنند.

منصوریان همواره تلاش می کرد در استقلال تصمیمات تازه ای بگیرد و گاها این مسئله بازیکنان را تحت فشار قرار می داد. به عنوان نمونه در بازی معروف استقلال و العین، او به ناگهان تغییراتی در ترکیب داد. تصمیم گرفت مگویان ناآماده را به تنهایی مامور مهار عبدالرحمان کند. عملا با تمرکز روی این بازیکن و درگیر شدن فرشید باقری هم جهت مهار عمر، استقلال را در کارهای دفاعی ناکام گذاشت. نه تنها عبدالرحمان کار خودش را کرد که دیگر بازیکنان هم آزادنه تر به حمله مشغول شدند و در نهایت 6 گل به استقلال زدند.

هنگامی که شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد

شفر ولی به بازیکنان استقلال گفت بزرگتر و آماده تر از عبدالرحمان هستند و در واقع با درگیر نکردن چند بازیکن جهت مهار او نشان داد نه تنها از او که از تیم العین هراسی ندارد، درست برعکس منصوریان. بی شک یکی از دلایل موفقیت شفر در استقلال این است که فوتبال را به اندازه منصوریان پیچیده نمی کند و بازیکنان را تحت فشار نمی گذارد. یکی از بازیکنان استقلال یک بار در خاطره ای برایمان تعریف می کرد در دوران منصوریان با نخستین اشتباه، منصوریان بازیکن را لب خط فرا می خواند و می گفت اگر آماده نیستی تعویضت کنم!

واژه های کلیدی: العین | بازیکن | فوتبال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog