کایمریک آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش

کایمریک: آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش پژوهش سرا استعدادهای دانش آموزان حوزه‌های فناوری‌های نوین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آینده نامعلوم پخش فیلم تازه مجید مجیدی

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه هفته آینده راجع به «آن سوی ابرها» تصمیم‌گیری می‌شود، تاکید کرد در چنین شرایطی براساس آیین نامه سرگروه از فیلم گرفته می

آینده نامعلوم پخش فیلم تازه مجید مجیدی

آینده نامعلوم پخش فیلم تازه مجید مجیدی

عبارات مهم : نمایش

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه هفته آینده راجع به «آن سوی ابرها» تصمیم گیری می شود، تاکید کرد در چنین شرایطی براساس آیین نامه سرگروه از فیلم گرفته می شود.

به گزارش مهر، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش راجع به آینده پخش فیلم «آن سوی ابرها» که ۲ بار به تعویق افتاده است و برخورد شورای صنفی نمایش با آن گفت: فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی قرار بود از امروز چهارشنبه دوم اسفند ماه در سینماهای کشور اکران شود که به علت نقص فنی اکران آن به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: این دومین بار است که این فیلم سینمایی به علت نقص فنی اکران عمومی خود را به تعویق می اندازد و به همین علت روز دوشنبه هفتم اسفند ماه مساله اکران «آن سوی ابرها» در جلسه شورا طرح می شود تا تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد: البته یک طرف قضیه پردیس سینمایی کورش است و باید دید این سرگروه سینمایی توصیه ای راجع به این مساله دارد یا خیر.

وی توضیح داد: تا زمانی که این مساله در شورای صنفی نمایش طرح نشود نمی توان راجع به آن اظهارنظر کرد. در واقع باید نظر تهیه کننده و پخش کننده به شورا ارایه شود تا تصمیم گیری شود.

فرجی در آخر گفت: براساس آیین نامه شورای صنفی نمایش هر فیلمی که از سرگروهی تحت هر شرایطی انصراف می دهد نمی تواند دیگر در سرگروه اکران شود، ولی باید دید در شورای صنفی نمایش چه تصمیمی جهت این فیلم گرفته می شود.

آینده نامعلوم پخش فیلم تازه مجید مجیدی

واژه های کلیدی: نمایش | سینمایی | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog