کایمریک آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش

کایمریک: آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش پژوهش سرا استعدادهای دانش آموزان حوزه‌های فناوری‌های نوین

گت بلاگز اخبار حوادث زود باشید اعدامم کنید ، گریه حاضران هنگام محاکمه مردی که دخترخوانده 6ساله اش را دار زد

مرد معتاد به شیشه که در اوج بیرحمی با بستن طنابی به شاخه یک درخت، دخترخوانده 6 ساله‌اش را به دار کشیده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران م

گریه حاضران هنگام محاکمه مردی که دخترخوانده 6ساله اش را دار زد/زود باشید اعدامم کنید

عبارات مهم : ایران

مرد معتاد به شیشه که در اوج بیرحمی با بستن طنابی به شاخه یک درخت، دخترخوانده 6 ساله اش را به دار کشیده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛ این جنایت شامگاه بیست و هفتم مهرسال 92 در باغ متروکه ای واقع در ملارد شهریار رخ داد که شرح ماجرای قتل دلخراش زینب کوچولوی شش ساله حکایت تلخی است که دیروز صبح بازگویی آن به وسیله نماینده دادستان در دادگاه شعبه دوم دادگاه کیفری قاضی،حاضران درجلسه و قاضی زالی -رئیس دادگاه- و قاضی اسلامی -مستشار- را هم بشدت متأثر کرد.

در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و آن وقت مادر دختربچه -مقتول- در جایگاه ایستاد. او ابتدا تقاضای دریافت دیه کرد ولی لحظاتی بعد به گریه افتاد و خواستار قصاص شوهرش شد.

زود باشید اعدامم کنید ، گریه حاضران هنگام محاکمه مردی که دخترخوانده 6ساله اش را دار زد

سپس عامل جنایت در برابر قضات دادگاه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: «شب اتفاق شیشه مصرف کرده بودم و حال عادی نداشتم. من در یک گاوداری کار می کردم که همان جا هم سرایدار بودیم. به منزل که رفتم زینب را به بهانه آنکه با دایی اش بازی کند به باغ بردم و نمی دانم چه شد که طناب را به گردن اش بستم و از شاخه درخت آویزانش کردم و… قتلی را که مرتکب شده است ام قبول دارم و در انتظار اعدام هستم. ولی همه بدانند که من به خاطر مصرف شیشه مرتکب این اشتباه شدم و مستحق فوت هستم. »

پس از اعتراف های تکان دهنده ناپدری، قضات وارد شور شدند تا راجع به مجازات اش تصمیم بگیرند.

مرد معتاد به شیشه که در اوج بیرحمی با بستن طنابی به شاخه یک درخت، دخترخوانده 6 ساله‌اش را به دار کشیده بود صبح دیروز در دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران م

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog