کایمریک آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش

کایمریک: آموزش ایران مدیرکل آموزش و پرورش پژوهش سرا استعدادهای دانش آموزان حوزه‌های فناوری‌های نوین

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + انتقام اسیدی عروس از خواهر شوهر

عروس جوان که با انگیزه‌ای نامعلوم خواهرشوهرش را قربانی اسیدپاشی کرده بود، بزودی در دادگاه به دفاع از خود می‌پردازد. 

عکس + انتقام اسیدی عروس از خواهر شوهر

انتقام اسیدی عروس از خواهر شوهر +عکس

عبارات مهم : آخرین

عروس جوان که با انگیزه ای نامعلوم خواهرشوهرش را قربانی اسیدپاشی کرده بود، بزودی در دادگاه به دفاع از خود می پردازد.

به گزارش جام جم، ساعت 9 صبح 24 آبان سال 95 اسیدپاشی در طبقه سوم آپارتمانی در خیابان 30 متری اول افسریه به پلیس گزارش شد.

ماموران کلانتری با حضور در آنجا مشاهده کردند زنی 23 ساله به نام فاطمه و همسر برادرش به نام الهام با اسید دچار سوختگی شده است اند. در ادامه آن دو به بیمارستان مطهری انتقال یافته شدند.

عکس + انتقام اسیدی عروس از خواهر شوهر

ماموران ابتدا به تحقیق از فاطمه پرداختند که وی به افسر بازجو گفت: در منزل برادرم مهمان بودم و شب همان جا ماندم. ناگهان متوجه شدم عروسمان در حال خفه کردن من هست، با او گلاویز شدم ولی در یک لحظه رویم اسید پاشید. با توجه به بیانات قربانی اسیدپاشی، ماموران با هماهنگی قضایی منزل عروس خانواده را مورد بررسی قراردادند که ظرفی حاوی اسید و لباس هایی که با اسید سوخته بود را کشف کردند. بعد از چند هفته که حال عروس اسیدپاش بهتر شد او مورد تحقیقات قضایی – پلیسی قرار داده شد و هر بار هم مدعی بود مردی غریبه واردخانه ارزش شده است و بعد از اسیدپاشی روی آنها متواری شده است است.

اما شواهد و مدارک موجود در پرونده حکایت از آن داشت که این زن دست به اسیدپاشی زده ولی معلوم نبود او با چه انگیزه ای دست به این کار زده هست. این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی سلامت روانی عروس اسیدپاش را تائید کرده بودند.

عروس جوان که با انگیزه‌ای نامعلوم خواهرشوهرش را قربانی اسیدپاشی کرده بود، بزودی در دادگاه به دفاع از خود می‌پردازد. 

با گذشت بیش از یک سال از این اسیدپاشی هولناک که صدمات زیادی را به دختر جوانی که دانشجوی ترم آخر رشته صنایع بود وارد کرده بود، او به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و خواستار مجازات قصاص جهت عروس اسیدپاش شد و گفت: زمانی که اسیدپاشی رخ داد من شش ماه از مراسم خوش حالی نامزدی ام گذشته بود. قرار بود تا چند وقت دیگر عقد کنم و به منزل بخت بروم. در آن مدت عروسمان مدام بی علت به من نیش و کنایه می زد و نسبت به زندگی ام حسادت می کرد. او مرا قربانی اسیدپاشی کرد. می خواهم او قصاص شود آیا که صدماتی که به من وارد کرده خیلی زیاد هست. این زن سنگدل زندگی و آینده ام را از من گرفت.

عروس خانواده نیز در جریان آخرین جلسه بازجویی به قاضی رضوانی گفت: من اسیدپاشی را قبول ندارم. دلیلی نداشت چنین کاری انجام دهم. آن روز خواهرشوهرم کنار دختر 9 ماهه ام خوابیده بود. اگر چنین کاری می کردم، جان فرزندم هم به خطر می افتاد. آن روز به گمان این که همسایه مان پشت در منزل هست، در را باز کردم و به سمت سرویس بهداشتی رفتم. چند لحظه بعد صدای جیغ و فریادهای خواهرشوهرم را شنیدم. سراسیمه به سمت اتاق بازگشتم. دیدم مردی که صورت خود را پوشانده روی او اسید پاشید. مرد غریبه مرا اسیدپاشیهم نشانه اسیدپاشی قرار داد و متواری شد.

آخرین بیانات این متهم در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اخذ و پرونده او با صدور کیفرخواست به اتهام اسیدپاشی به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد تا بزودی پای میز محاکمه بایستد.

عکس + انتقام اسیدی عروس از خواهر شوهر

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | انتقام | قربانی | اسیدپاشی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog